Dárkové balení - Balíček pro něj 1ks

Vymyslet dárek pro muže bývá často velmi složité. Přeci jen my muži, no zkrátka nejsem moc schopni říci, co přesně chceme. Snažíme se tvářit, že je nám to jedno - ale ve skutečnosti není. Jak si v tomto okamžiku poradit? Vytvořili jsme balíček, který je pro muže jako stvořený. No opravdu, přesvědčme se sami...
 
389 Kč
Skladem
 
Vymyslet dárek pro muže bývá často velmi složité. Přeci jen my muži, no zkrátka nejsem moc schopni říci, co přesně chceme. Snažíme se tvářit, že je nám to jedno - ale ve skutečnosti není. Jak si v tomto okamžiku poradit? Vytvořili jsme balíček, který je pro muže jako stvořený. No opravdu, přesvědčme se sami...
Vitalizující Maté
V první řadě jsme chtěli poskytnout něco, co dodá energii. V tomto ohledu se nabízí jedinečné Maté. Mnoho lidí pije po ránu kávu, ačkoli není zrovna zdravá. Z listů stromu s názvem Cesmína paraguayská, se dělá nápoj jménem Maté. Jeho obrovskou výhodou je přítomnost kofeinu i neocenitelných kardiostimulantů. Tato kombinace se stává hlavním aktérem v celém spektru účinků. Maté pili po staletí indiánské kmeny z Jižní Ameriky. Dnes si tak jeho účinky můžeme vychutnat i my. Buď můžeme nápoj připravit jako klasický sypaný čaj, nebo se s jeho pomocí přiblížit tamějšímu obyvatelstvu. Maté se totiž pije z misek pomocí brčka se sítkem. Drcené listy se dají do misky, která se zalije vodou o teplotě 80 stupňů. Nápoj se následně pije pomocí brčka. Maté má poměrně osobitou chuť. Pokud by nám snad nevyhovovala, můžeme si ji přikrášlit medem, nebo karamelem.
Posilující Tribulus terrestris
Mnoho mužů zaznamenává úbytek energie ať už v důsledku nadměrné zátěže, pracovní vytíženosti, nebo přibývajícího věku. Skvělou volbou, jak tento proces zvrátit je právě Tribulus terrestris, neboli Kotvičník zemní. Tato nenápadná poléhavá bylinka je plná důležitých látek, jakými jsou například fytosteroly, které dokáží působit na hormonální skladbu. Tribulus tak posiluje náš organismus, dokáže navrátit vitalitu, ale také pomoci v životních situacích, jakou je například Andro pauza. Tato forma, tedy forma extraktu s 90% saponinů, je velmi účinná. Navíc fakt, že se jedná o kapslovanou verzi, usnadňuje samotné užívání, které se tak stává naprostou rutinou. Hledáme-li odpověď na některé otázky spojující se s úbytkem energie, nebo například změnami nálad, možná je Kotvičník tou správnou odpovědí.
Mozek nabíjecí Brahmi
V tropických oblastech všech kontinentů roste bylinka se jménem Bacopa monnieri, všeobecně známa jako Brahmi. Nejvíce se používá v dobře známé ajurvédské medicíně, což je prakticky indické tradiční léčitelství. Zde funguje jako adaptogen - doplněk, který se dokáže přizpůsobit na různé problémy. Pomáhá jak mysli, tak i tělu. Největší vliv má však na mozek. Dokáže podpořit centrální mozkovou soustavu, čímž může dojít ke zlepšení paměti a ostatních funkcí. Forma extraktu je o poznání účinnější. Zvolili jsme prášek místo kapslí. Brahmi se totiž skvěle hodí nakombinovat s Maté. Stačí do konvičky s nápojem přisypat trochu Brahmi a to je celé. Následně si může obdarovaný vychutnat účinky, které na něj čekají.
Okouzlující kvetoucí čaj
Abychom trochu zapůsobili na estetickou stránku, která se jistě skrývá v každém muži., dovolili jsme si přidat do balení i Kvetoucí čaj. Jedná se prakticky o kuličku, která se v konvici horké vody rozvine v překrásný květ. To však není vše - překvapí nás jak krása, tak i chuť a vůně tohoto čaje. Obdarovaný si jej může vychutnat buď sám, nebo ve společnosti se svými blízkými. Stejně tak se hodí, když přijde návštěva. Čaj ve skleněné konvici na sebe strhne veškerou pozornost.
To a mnohem více...
Věříme, že jsme produkty vybrali správně a že potěší každého obdarovaného. Abychom vše dohnali k dokonalosti, dovolili jsme si produkty zabalit do estetické krabice. Díky tomu splní funkci dárku bez jakýchkoli problémů, nebo otázek. Navíc jsme si dovolili přibalit i dárkový poukaz v hodnotě 50 korun, který jistě nezůstane nevyužit.
 
Kód 7118
Kategorie: Ostatní
Jméno výrobce: Walt international